Murata XRCGB25M000F1SBDR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata XRCGB25M000F1SBDR0.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
-6.73%
CAD Models
Download Murata XRCGB25M000F1SBDR0 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of Murata XRCGB25M000F1SBDR0 provided by its distributors.
12pF ¡À10ppm ¡À20ppm 25MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
XRCGB SMD RESONATOR 25MHZ
CRYSTAL 25.0MHZ SMD