Murata GRM21BR70J225MA01L
6.3V 2.2uF X7R ±20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata GRM21BR70J225MA01L.
Geoflip
Datasheet2 pages5 years ago
TME
Ciiva
HQonline
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-1.72%