Murata GQM1875C2E1R1BB12D
Cap Ceramic 1.1pF 250V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata GQM1875C2E1R1BB12D.
Arrow.cn
Datasheet4 pages2 years ago
TME
Ciiva
Farnell
HQonline
Inventory History
3 month trend:
-16.45%