Murata DLW5BTM251SQ2K
Choke, Common Mode, 250 Ohm, 5 A, 5mm x 5mm x 2.35mm
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata DLW5BTM251SQ2K.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Ciiva
CAD Models
Download Murata DLW5BTM251SQ2K symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
EE Concierge
SymbolFootprint
SnapEDA
SymbolFootprint
3DDownload
Introduction Date2012-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Murata DLW5BTM251SQ2K provided by its distributors.
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 5A, 4 Pin(s)