Murata DLW21SH670HQ2L
Choke, Common Mode, DLW21S Series, 67 ohm, 320 mA, 2 mm x 1.2 mm x 1.2 mm, AEC-Q200
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata DLW21SH670HQ2L.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
3 month trend:
-2.75%
CAD Models
Download Murata DLW21SH670HQ2L symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
Descriptions
Descriptions of Murata DLW21SH670HQ2L provided by its distributors.
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 0.32A 0.312Ohm DCR SMD T/R Automotive AEC-Q200
Choke, 67Ohm, 2 X 1.2 X 1.2Mm Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DLW21SH670HQ2L
Data Line Filter, 2 Function(s), 20V, 0.32A, 4 Pin(s)
CHOKE, 67OHM, 2 X 1.2 X 1.2MM;
CMC 320MA 2LN 67OHM SMD AEC-Q200