Murata DLM11CN201HH2L
Common Mode Choke, 200 ohm, 60mA, 5VDC, 1.25mm x 1mm x 0.5mm, AEC-Q200, 0504 [1210 Metric]
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata DLM11CN201HH2L.
Inventory History
3 month trend:
-12.09%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2024-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Murata DLM11CN201HH2L provided by its distributors.
Common Mode Choke, 200 Ohm, 0.06A, 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DLM11CN201HH2L
2 Line 100 MHz 60 mA DCR 3.8 Ohm Surface Mount 200 Ohm Common Mode Choke
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 0.06A 4.75Ohm DCR SMD
COMMON MODE CHOKE, 200 OHM, 0.06A, 0504;
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.06A, 4 Pin(s), Ceramic