Murata DLM11CB120HH2L
Common Mode Choke, 12 Ohm, 5V, 0.1A Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. DLM11CB120HH2L
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata DLM11CB120HH2L.
Inventory History
3 month trend:
+16.32%
Descriptions
Descriptions of Murata DLM11CB120HH2L provided by its distributors.
Common Mode Choke 90 Ohm, 100 mA
CMC 100MA 1LN 12 OHM 0504