Microchip DSC1123CL5-148.5000
Mems Osc, Lvds, 148.5MHZ, 10PPM, 2.5-3.3V, -40 to 105C, 3.2X2.5MM
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Microchip DSC1123CL5-148.5000.
Microchip
Datasheet25 pages1 year ago
Datasheet26 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Projected EOL Date2050-02-14
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationTaiwan
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Descriptions
Descriptions of Microchip DSC1123CL5-148.5000 provided by its distributors.
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD