Microchip DSA1202CL2-156M2500TVAO
MEMS OSC, AUTO, PECL, 156.25MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 105C, 3.2 x 2.5mm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Microchip DSA1202CL2-156M2500TVAO.
Microchip
Datasheet32 pages2 years ago
RFMW
Supply Chain
Projected EOL Date2049-04-25
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationTaiwan
Introduction Date2022-04-25
Descriptions
Descriptions of Microchip DSA1202CL2-156M2500TVAO provided by its distributors.
MEMS Clock Oscillator -- 156.250MHz
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 156.25MHZ,