Lumex W48-2-RB-N-BK-B
Switch Push Button OFF Mom SPST Dome 0.01A 12VDC Maintained Contact Panel Mount Solder Lug Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Lumex W48-2-RB-N-BK-B.
Future Electronics
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+55.36%
Descriptions
Descriptions of Lumex W48-2-RB-N-BK-B provided by its distributors.
W48 Series SPST 12 mm Round Black Bezel Bushing Type IP67 Pushbutton Switch
PBS 12MM SPST 0.1A 48V MAINTAIN