Littelfuse SRP1-CBDZH-050NW-N
Solid State Relay, 50A/4 To 32Vdc, Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBDZH-050NW-N
3 month trend:
-7.53%
Descriptions
Descriptions of Littelfuse SRP1-CBDZH-050NW-N provided by its distributors.
SRP1-CB Series 32 VDC 50 A SPST-NO (1 Form A) Zero Cross Solid-State Relay
SSR Panel, 1x50A/600VAC ZC, DC in, IP00