Lattice Semiconductor ISPLSI 5256VE-125LFN256
CPLD In System Programmable (min 10K program/erase cycles) 256 Macrocell 3V - 3.6V 256-BGA
Price and Stock
Datasheets & Documents
Related Parts
Lattice SemiconductorM5-320/192-15SAC
CPLD MACH 5 Family 12.5K Gates 320 Macro Cells 45.5MHz/62.5MHz 5V 256-Pin BGA Tray
Lattice SemiconductorLCMXO640C-4FT256C
FPGA - Field Programmable Gate Array 640 LUTs 159 IO 1.8/ 2.5/3.3V -4 Spd
Lattice SemiconductorLCMXO1200E-4FT256C
Field Programmable Gate Array, 150 CLBS, 153.8MHz, 1200-Cell, PBGA256
Descriptions
Descriptions of Lattice Semiconductor ISPLSI 5256VE-125LFN256 provided by its distributors.
CPLD ispLSI® 5000VE Family 12K Gates 256 Macro Cells 125MHz 3.3V 256-Pin BGA