Laird TYS8040221M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.8A 0.599Ohm DCR 3131 Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS8040221M-10.
Sager Electronics
Datasheet9 pages5 years ago
Datasheet1 page9 years ago
IHS
element14 APAC
Inventory History
3 month trend:
-4.05%
Related Parts
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.8A 0.599Ohm DCR 3131 T/R