Laird TYS40306R8M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 1.6A 0.09Ohm DCR 1515 Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS40306R8M-10.
3 month trend:
-11.57%