Laird TYS4018220M-10
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS4018220M-10.
Datasheet1 page9 years ago
IHS
Inventory History
3 month trend:
-10.80%
Related Parts
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 0.9A 0.29Ohm DCR 1515 T/R