Laird IN24-5RD-RSMA
Antennas Dipol, RDuck, Fixed, RS MAM
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird IN24-5RD-RSMA.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Factory Futures
Related Parts
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasTS.07.0113
Taoglas Terminal Mount Series Antenna, 1 GNSS, Orange, SMA, Connector Mount, Cable Length: N/A
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
Descriptions
Descriptions of Laird IN24-5RD-RSMA provided by its distributors.
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA