Laird CM4440Z121R-10
Choke, Common Mode, 120 Ohm, 20 A, 11.05mm x 10.03mm x 9.32mm
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird CM4440Z121R-10.
IHS
Datasheet1 page0 years ago
Sager Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descriptions
Descriptions of Laird CM4440Z121R-10 provided by its distributors.
Ind Common Mode Choke Wirewound 120 Ohm 100MHz 20A 4440 T/R
Power Line Common Mode Chokes For High Frequency
Data Line Filter, 3 Function(s), 100V, 20A, 6 Pin(s)