Laird 28R1340-100
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird 28R1340-100.
3 month trend:
+16.44%
Descriptions
Descriptions of Laird 28R1340-100 provided by its distributors.
Flat Cable Core, 139 Ohm, 30 MHz to 500 MHz, 28mm x 1mm
FERRITE CORES FOR CABLES AND WIRING
CABLE CORE RIBBON/FLEX 28.00MM R