Laird 28B0315-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 158ohms 100MHz 3.17mm Inside Dia.
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird 28B0315-100.
Laird
Datasheet1 page7 years ago
3 month trend:
+9.40%
Supply Chain
Introduction Date2014-09-11
Descriptions
Descriptions of Laird 28B0315-100 provided by its distributors.
Ferrite Core, Cylindrical, 158 Ohm, 10.06 mm Length, 3.17 mm ID, 8 mm OD