Laird 28B0157-100
Ferrite Core, Cylindrical, 121 Ohm, 10 mm Length, 2 mm ID, 4 mm OD
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird 28B0157-100.
Laird
Datasheet1 page8 years ago
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+150%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descriptions
Descriptions of Laird 28B0157-100 provided by its distributors.
EMI FERRITE CYLINDRICAL CORE, ID .079IN, 121 OHMS @100MHZ, BROADBAND
Broadband EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core Broadband Solid Core 28-Material
FERRITE CORE 121 OHM SOLID 2MM