KYOCERA AVX W3L1YD474MAT1A
Cap IDC Low Inductance 0.47uF 16V 20% SMD 0612 85°C T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3L1YD474MAT1A.
_legacy Avnet
Datasheet4 pages15 years ago
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W3L1YD474MAT1A provided by its distributors.
Idc Cmap/Tape/Reel, 7 Inch Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx W3L1YD474MAT1A
CAP CER 0.47UF 16V X5R 0612