KYOCERA AVX W3A4YA471JAT2A
Cap Ceramic Array 470pF 16V C0G 5% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3A4YA471JAT2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Future Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
KYOCERA AVXW3A45A471KAT2A
Cap Ceramic Array 470pF 50V C0G 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Cap Ceramic Array 470pF 50V C0G 10% 0805 SMD 2 Capacitor 125°C Blister Plastic T/R
Cap Ceramic Array 470pF 100V C0G 10% 0805 SMD 2 Capacitor 125°C Blister Plastic T/R
Cap Ceramic Array 470pF 50V C0G 10% 0805 Pad SMD 2 Capacitor 125C T/R
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W3A4YA471JAT2A provided by its distributors.
Array/Network Capacitor, 16V, C0G, 0.00047uF, Surface Mount, DIP8
CAP ARRAY 470PF 16V NP0 0612