KYOCERA AVX W3A45C333MAZ2A
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.033uF, Surface Mount, DIP-8
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3A45C333MAZ2A.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W3A45C333MAZ2A provided by its distributors.
SMD,0612,ARRAY,4 CAPS,50V,X7R,.033UF,20%,7 IN RL,T/R
CAP ARRAY 0.033UF 50V X7R 0612