KYOCERA AVX W3A45C182K4Z2A
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.0018uF, Surface Mount, DIP8
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3A45C182K4Z2A.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W3A45C182K4Z2A provided by its distributors.
Cap Array Manufactured/Tape/Reel, 7 Inch Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx W3A45C182K4Z2A
0612X4 C/ARRAY 1800PF 50V 10%