KYOCERA AVX W3A45C102M4Z2A
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.001uF, Surface Mount, DIP8
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetW3A45C102M4Z2A04K
3d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3A45C102M4Z2A.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W3A45C102M4Z2A provided by its distributors.
0612X4 C/ARRAY 1000PF 50V 20%