KYOCERA AVX W3A41C331K4T2A
Array/Network Capacitor, 100V, X7R, 0.00033uF, Surface Mount, DIP8
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3A41C331K4T2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
KYOCERA AVXW3A45A331KAT2A
Cap Ceramic Array 330pF 50V C0G 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
NIC ComponentsNCA1206X7R331K50TRPF
Cap Ceramic Array 330pF 50V X7R 10% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 330pF 50V CH 10% 1206 SMD 4 Capacitor 85°C Blister Plastic T/R
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W3A41C331K4T2A provided by its distributors.