KYOCERA AVX W3A41C223KAT2A
Cap Ceramic Array 0.022uF 100V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3A41C223KAT2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W3A41C223KAT2A provided by its distributors.
0612 4 Elements 0.022 uF 100 V ±10% X7R Ceramic Capacitor Array
Array/Network Capacitor, 100V, X7R, 0.022uF, Surface Mount, DIP8
ADVANCE PRODUCT CAP ARRAY MANUFACTURED TAPE/REEL, 7 INCH PAPER TAPE
22nF ¡À10% 4 X7R 100V 0612 1.6mm*3.2mm*3.2mm