KYOCERA AVX W2L1ZC474KAT1A
Cap IDC Low Inductance 0.47uF 10V 10% SMD 0508 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2L1ZC474KAT1A.
_legacy Avnet
Datasheet4 pages15 years ago
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W2L1ZC474KAT1A provided by its distributors.
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0508