KYOCERA AVX W2H15C10384T1F
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V, 1A, 4 Pin(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2H15C10384T1F.
IHS
Datasheet12 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W2H15C10384T1F provided by its distributors.
Multilayer Ceramic SMD Feed Through Capacitor
CAP FEEDTHRU 10000PF 50V 0805