KYOCERA AVX W2F15C4728AT1A
Capacitor, Ceramic; 4700pF; Feedthru; Case 0805; 50V; +50%, -20%; 300mA; X7R; 0.6Ohms DCR
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2F15C4728AT1A.
IHS
Datasheet13 pages4 years ago
Farnell
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
-44.76%