KYOCERA AVX W2F11A3308AT1A
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 3 Pin(s), Ceramic
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2F11A3308AT1A.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX W2F11A3308AT1A provided by its distributors.
Tape & Reel (TR) Active Feed Through Capacitor
33pF -20%~80% C0G(NP0) 100V 2.01mm*1.25mm*1.14mm