KYOCERA AVX W2A45C103M4T2A
Cap Ceramic Array 0.01uF 50V X7R 20% 0508 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2A45C103M4T2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Newark
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
+6.21%