KYOCERA AVX TPSD337M006R0050
Cap Tant Solid 330uF 6.3V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.05 Ohm 125°C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TPSD337M006R0050.
IHS
Datasheet12 pages3 years ago
Future Electronics
Newark
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
+14.35%
Introduction Date2001-10-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
Cap Tant Solid 330uF 6.3V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.05 Ohm 125C T/R