KYOCERA AVX TCJE476M035R0055
Cap Tant Solid 47uF 35V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) SMD 7343-43 0.055 Ohm 125°C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TCJE476M035R0055.
IHS
Datasheet13 pages3 years ago
Datasheet4 pages13 years ago
Newark
element14 APAC
AVX
TME
Inventory History
3 month trend:
-26.34%