KYOCERA AVX TAJE337M010RNJ
Cap Tant Solid 330uF 10V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.9 Ohm 125C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TAJE337M010RNJ.
IHS
Datasheet13 pages4 years ago
Upverter
Newark
AVX
Factory Futures
Inventory History
3 month trend:
-5.82%