KYOCERA AVX SR211C104KARTR2
Capacitor, Ceramic, 100nF, 100VDC, 10-% Tol, 10+% Tol, X7R-TC Code, -15, 15%-TC RoHS Compliant: Yes
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SR211C104KARTR2.
Future Electronics
Datasheet4 pages10 years ago
Datasheet8 pages4 years ago
TME
Inventory History
3 month trend:
-5.38%