KYOCERA AVX SR211A121JAR
Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SR211A121JAR.
Inventory History
3 month trend:
+0.00%