KYOCERA AVX SR151C102MARTR2
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SR151C102MARTR2.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-8.70%