KYOCERA AVX ML03V11R2BAT2A
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, Hi-Qr, ML Series, 1.2 pF, 0.1pF, 250 V, 0603 [1608 Metric]
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX ML03V11R2BAT2A.
IHS
Datasheet4 pages4 years ago
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
Yageo GroupCBR06C129CAGAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.2pF C0G 0603 0.25pF
Yageo GroupCBR06C129BAGAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.2pF C0G 0603 0.1pF