KYOCERA AVX F950G227MTAAM1Q2
Cap Tant Solid 220uF 4V T CASE 20% (3.5 X 2.7 X 1mm) SMD 3528-12 0.6Ohm 125°C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX F950G227MTAAM1Q2.
IHS
Datasheet3 pages4 years ago
Datasheet14 pages16 years ago
AVX
Future Electronics
Factory Futures
Inventory History
3 month trend:
+0.00%