KYOCERA AVX CP0603A2442CSTR
Directional Coupler, 2400MHz Min, 2484MHz Max, 0.65dB Insertion Loss-Max
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX CP0603A2442CSTR.
IHS
Datasheet4 pages4 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Descriptions
Descriptions of KYOCERA AVX CP0603A2442CSTR provided by its distributors.
COUPLER SIGNAL CONDITIONING 2442MHZ DIR
0603 2.4-2.484GHZ DIR COUPLER
2442MHZ 100V DIRECTIONAL