KYOCERA AVX 12105C684KAT2A
1210 680 nF 50 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12105C684KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
TME
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-10.62%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
50V 680nF X7R 卤10% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS