KYOCERA AVX 0805YC222JAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 2200pF X7R 0805 5% Tol
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 0805YC222JAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Future Electronics
Newark
Inventory History
3 month trend:
+0.00%