KYOCERA AVX 0805YA101FAT2A
Cap Ceramic 100pF 16V C0G 1% SMD 0805 125°C Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 0805YA101FAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Inventory History
3 month trend:
-0.78%