KYOCERA AVX 08051U1R9BAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.9pF C0G 0805 0.1pF
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08051U1R9BAT2A.
Inventory History
3 month trend:
-2.70%