KYOCERA AVX 08051U1R8BAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.8pF C0G 0805 .1pF Tol
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08051U1R8BAT2A.
IHS
Datasheet6 pages14 years ago
Inventory History
3 month trend:
-17.01%