KYOCERA AVX 08051C103K4T4A
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125C Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08051C103K4T4A.
IHS
Datasheet5 pages3 years ago
Newark
Farnell
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+798%