KYOCERA AVX 08051A8R2JAT2A
Cap Ceramic 8.2pF 100V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08051A8R2JAT2A.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.19%