KOA Speer WU732B15TTD10L0F
Res 0612 0.01 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WU732B15TTD10L0F.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
-5.48%
CAD Models
Download KOA Speer WU732B15TTD10L0F symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Ultra Librarian
SymbolFootprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WU732B15TTD10L0F provided by its distributors.
Res, 0R01, 1.5W, 0612, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WU732B15TTD10L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.01ohm, 0.122V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
1% ¡À100ppm/¡æ 10m¦¸ 1.5W 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm