KOA Speer WK73S3A3TTE56L0F
Res, 0R056, 3W, 1225, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S3A3TTE56L0F
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73S3A3TTE56L0F.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73S3A3TTE56L0F provided by its distributors.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 0.056ohm, 0.4099V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Wide Terminal Type Flat Chip Resistors Automotive AEC-Q200
.056 OHM 3W 1%